Sizi Arayalım

Antalya Web Tasarım

Antalya Web Tasarım ve dijital pazarlama hizmetlerimiz için bize ulaşın. Antalya’daki firmalara web tasarım, dijital pazarlama hizmetlerimizi arttırmayı hedefliyoruz. Aydın'da web tasarım hizmeti veren şirketimiz ile görüşmek için bize ulaşınız.

Web Tasarım Teklfi Al ! Referanslarımız

Antalya Web Tasarım Aşamalarımız

Antalya Web Tasarım

1-)  Antalya’dan web tasarım yaptırmak için arayan müşterilerimizi can kulağıyla dinliyoruz. Sektörü, rakipleri, hedefleri ve beklentileri hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

2-) Firma Türkiye çapında mı hizmet veriyor yoksa sadece Antalya bölgesine mi bir hizmet veriyor, rakiplerinin çevrim içi itibarları nasıl, rakiplerini geçmek için nasıl stratejiler izlenebilir gibi soruların cevapları araştırıyoruz.

3-) Antalya’daki müşterimize web tasarım ve dijital pazarlama teklifimizi tüm detaylarıyla hazırlayarak aynı gün içerisinde mail atıyoruz. Bazen 2 farklı teklif gönderiyoruz. 2 si arasındaki farkı telefonda detaylı bir şekilde web tasarım hizmeti almak isteyen firma yetkilileriyle paylaşıyoruz.

4-) Antalya’daki müşterimiz web tasarım teklifimizi onayladıktan sonra web tasarım çalışmalarımıza başlıyoruz.

5-) Web tasarım hizmetimizi verdikten sonra telefon ve online teknik destek ile web site yönetim paneli ve temel seo eğitimi almak isteyen Antalya’daki müşterilerimize ücretsiz eğitim desteği veriyoruz.

Neden Tercih Yazılım

  • Kullanıcı dostu web tasarımlar geliştiriyoruz.
  • 100 % mobil uyumlu web siteler tasarlıyoruz.
  • Hızlı açılan web siteler tasarlıyoruz.
  • Arama motorlarına uyumlu web yazılım ve web tasarım inşa ediyoruz.
  • Sizi can kulağıyla dinliyoruz.
  • Web tasarım projenizi kendi işimiz gibi sahipleniyoruz.
  • Arama Motoru Optimizasyonu

Antalya web tasarım anahtar kelimesi için yapılan seo çalışmamızda önemli unsurlardan bahsetmek istiyoruz. Web site tasarımında tasarım kadar önemli bir unsurda sitenizin ulaşılabilir ve kullanıcı dostu olmasıdır. Hızlı açılan ve %100 mobil uyumlu olan web siteler arama motorları tarafından daha çok takdir edilerek ilk sıralarda yer bulmaktadırlar.

Antalya Web Tasarım yazıldığında Antalya’daki web tasarım yaptırmak isteyen firmaların ya da web tasarım bayiliği almak isteyen kişilerin bize ulaşmalarını sağlamak için hazırlanan bu yazımız da site içi arama optimizasyonunun ne kadar önemli olduğunu ve doğru şekilde yapılması gerektiğini göstermektedir. Google’da “ Antalya Web Tasarım “ yazıldığında ilk sayfada çıkıyoruz.

Antalya Web Tasarım Bayilikleri

Antalya’da web tasarımı yapan firmalara ve bireylere alt yapı sağlayarak web tasarım ve web yazılım konusunda çözüm ortaklığımız olacaktır.  Web tasarım bayiliklerimiz ile 2018-2019 yılları arasında Antalya’da 500’ün üzerinde web tasarım yapmayı hedefliyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya’da da sınırlı sayıda web tasarım ve yazılım bayilikleri verilecektir. Aynı bölgede çok fazla bayilik vermeyerek, bu işte istekli, bilgili ve  pazarlaması iyi olan firmalara web tasarım bayilikleri vermeyi planlıyoruz.  Çünkü web tasarım hizmeti yapan firmalar satış sonrası verdiği hizmetlerle müşterilerinin başarılarını ve dönüşümlerimi ciddi şekilde arttırabilirler.

Bilginin ve sıkı çalışmanın gücüne inananlardanız.

Antalya Web Tasarım verdiğimiz bayilerimize Google Adwords ve broşür desteğimiz olacaktır. Bu alanda bizi diğer web tasarım ve reklam ajansından ayıran özellik olarak destek ve sürekli irtibat halinde olmamız diyebilirim.

Antalya Web Tasarım Sonrası Destek                                         

Web tasarım süreçlerinden sonra Antalya’da web tasarım hizmeti alan firmaya telefon ve bilgisayar üzerinden ücretsiz teknik destek vermeye devam ediyoruz. Antalya’daki ve diğer illerdeki müşterilerimize web siteleri Tercih Yazılım’a ait web hosting alt yapılarında barındığı sürece garanti kapsamı ve teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı
$("img.lazy").show().lazyload();