Sizi Arayalım

Bodrum Web Tasarım

Bodrum web tasarım, web yazılım hizmetlerimiz için bize ulaşın. Tercih Yazılım olarak Aydın’da 2012 Yılından beri web tasarım ve dijital pazarlama hizmetleri vermekteyiz.

Web Tasarım Teklfi Al ! Referanslarımız

Bodrum’daki müşterilerimize web tasarım dışında sunabileceğimiz hizmetlerimiz.

 • Mobil Uyumlu Web Tasarım
 • E-ticaret
 • Web Yazılım
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Google Adwords
 • Sosyal Medya Yönetimi
 • Aydın web tasarım referanslarımızı inceleyiniz

Bodrum Web Tasarım Aşamalarımız

Bodrum’dan web tasarım yaptırmak için bize ulaşan firmaları ilk önce telefonda çok iyi dinliyoruz ve ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Bodrum’daki müşterimize 1 Gün içerisinde ya da aynı gün içerisinde web tasarım ve yazılım teklifimizi tüm detaylarıyla hazırlayarak mail atıyoruz.

Müşterimiz web tasarım teklifimizi kabul ettiği takdirde eğer gerekli görürsek müşterimizin işyerine gidiyoruz. Yüz yüze görüşmelerimizi gerçekleştirip web tasarım çalışmamıza başlıyoruz.

Bodrum web tasarım çalışmalarımız bittiğinde Bodrum’daki müşterimize eğitim vermeyi öneriyoruz. Şehir dışındaki müşterilerimiz kendi ofislerinde eğitim almak isterlerse ücrete tabidir. Telefonda, internet ortamında, ya da kendi ofisimizde verdiğimiz eğitimler ücretsizdir.

Bodrum Web Tasarım

Bodrum Web Tasarım Firmaları

Tercih Yazılım olarak Bodrum’daki  firmalara web tasarım ve web yazılım hizmeti veren bir firmalardan birisiyiz. Bodrum web tasarım firmalarına ve Bodrum’da web tasarım ve yazılım satışı yapmak isteyen bireylere ve firmalara web tasarım bayilikleri vermeyi hedefliyoruz. Bodrum başta olmak üzere Aydın’ın tüm ilçelerine, İzmir, İstanbul gibi pilot şehirlerimizde sınırlı sayılarda bayilikler vereceğiz.

Bodrum Web Tasarım Sonrası Destek                                         

Tüm bu süreçlerden sonra Bodrum web tasarım hizmeti alan müşterimize telefon ve bilgisayar üzerinden ücretsiz destek vermeye devam ediyoruz. Bodrum’daki ve diğer illerdeki müşterilerimize Web siteleri kendi hosting alt yapımızda barındığı müddetçe garanti kapsamı ve ücretsiz teknik destek hizmeti sunuyoruz.

Garanti Kapsamı

Web tasarımda her hangi bir kayma, bozulma ve işlevsellik oluşması durumunda ücretsiz olarak düzeltilmesi tarafımızdan yapılmaktadır. Aynı şekilde web yazılım alt yapımızda ve hosting de oluşan bir problem tarafımızca ücretsiz olarak düzeltilmektedir.

Neden Tercih Yazılım

 • Kullanıcı dostu web tasarımlar geliştiriyoruz.
 • 100 % mobil uyumlu web siteler tasarlıyoruz.
 • Hızlı açılan web siteler tasarlıyoruz.
 • Arama motorlarını uyumlu web yazılım ve web tasarım inşa ediyoruz.
 • Sizi can kulağıyla dinliyoruz.
 • Web tasarım projenizi kendi işimiz gibi sahipleniyoruz.

Web Tasarım Teklfi

Arama Motoru Optimizasyonu

Bodrum web tasarım anahtar kelimesi için yapılan seo çalışmamızda önemli unsurlardan bahsetmek istiyoruz. Web site tasarımında tasarım kadar önemli bir unsurda sitenizin ulaşılabilir ve kullanıcı dostu olmasıdır. Hızlı açılan ve %100 mobil uyumlu olan web siteler arama motorları tarafından daha çok takdir edilerek ilk sıralarda yer bulmaktadırlar. Bodrum Web Tasarım yazıldığında Bodrum’daki web tasarım yaptırmak isteyen firmaların ya da web tasarım bayiliği almak isteyen kişilerin bize ulaşmalarını sağlamak için hazırlanan bu yazımız da site içi arama optimizasyonunun ne kadar önemli olduğunu ve doğru şekilde yapılması gerektiğini bize göstermektedir. Google’da “ Bodrum Web Tasarım “ yazıldığında ilk sayfada çıkıyoruz.

Bodrum’da Web Tasarım Bayilikleri

Çok fonksiyonlu, kullanışlı ve Türkçe web site yönetim panelimiz ile kullanıcı dostu, hızlı açılan ve seo uyumlu web tasarımlarımız ile Bodrum’da web tasarım ve web yazılım bayilikleri vermeye hazırlanıyoruz. Bodrum web tasarım ve web tasarım bayiliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere mesai saatleri içerisinde telefonla ya da mail ile ulaşabilirsiniz. Bodrum’da sınırlı sayıda web tasarım bayilikleri verilecektir.

Web Tasarım Hizmeti İçin Bize Ulaşın

Bodrum Web Tasarım hizmeti almak için bize ulaşınız. Tercih Yazılım olarak Aydın’da 2011 Yılında web tasarım ve web yazılım faaliyetlerine başlayıp günümüzün teknolojisine ve platformlarına adapte olan hizmet ve ürünlerimizle sizlere topyekün bir dijital reklam ajansı olarak hizmet vermekteyiz.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı
$("img.lazy").show().lazyload();