Sizi Arayalım

Efeler Web Tasarım


Web Tasarım Teklfi Al ! Referanslarımız

Mobil Web Tasarım

Tercih Yazılım Efeler’de 2011’den beri web tasarım ajansı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Aydın Efeler başta olmak üzere diğer il ve ilçelerimizde de web tasarım yazılım hizmeti vermekteyiz.

Hızlı Büyüyen Web Tasarım Ajansıyız.

Web tasarım hizmeti verdiğimiz müşterilerimize daha sonra da hizmet vermeye devam ediyoruz. Geliştirme ve dijital pazarlama hizmetlerimiz ile çalıştığımız firmaların internet ortamında daha başarılı sonuçlar almasını sağlıyoruz. Efeler web tasarım, aydın web tasarım denildiğinde ilk akla gelen  reklam ajanslarından biri olmamızın nedeni işimizi severek ve sahiplenerek yapıyor olmamızdandır.

Sizi Dinliyoruz

Efeler’de web tasarım hizmeti verdiğimiz firmaları çok iyi dinliyor ve ihtiyaçları doğrultusunda web tasarım, yazılım ve diğer dijital pazarlama hizmetlerimizi planlayarak faaliyete geçiriyoruz. Aydın’da Efeler web tasarım firmaları içerisinde en çok tercih edilen web tasarım ajanslarından biri olmamızın nedeni etkili ve geri dönüşüm oranı yüksek web tasarım projeleri yapmamızdandır.

Neden Tercih Yazılım

  • Kullanıcı dostu web tasarımlar geliştiriyoruz.
  • 100 % mobil uyumlu web siteler tasarlıyoruz.
  • Hızlı açılan web siteler tasarlıyoruz.
  • Arama motorlarına uyumlu web yazılım ve web tasarım inşa ediyoruz.
  • Sizi can kulağıyla dinliyoruz.
  • Web tasarım projenizi kendi işimiz gibi sahipleniyoruz.
  • Arama Motoru Optimizasyonu göbek adımız

Mobil Web Tasarım

Efeler Web Tasarım Aşamalarımız

1-)  Aydın Efeler’de web tasarım yaptırmak için arayan müşterilerimizi can kulağıyla dinliyoruz. Sektörü, rakipleri, hedefleri ve beklentileri hakkında bilgi sahibi oluyoruz.

2-) Firma Türkiye çapında mı hizmet veriyor yoksa sadece Aydın Efeler’demi bölgesine mi bir hizmet veriyor, rakiplerinin çevrim içi itibarları nasıl, rakiplerini geçmek için nasıl stratejiler izlenebilir gibi soruların cevapları araştırıyoruz.

3-) Efeler müşterimize web tasarım ve dijital pazarlama teklifimizi tüm detaylarıyla hazırlayarak aynı gün içerisinde mail atıyoruz. Bazen 2 farklı teklif gönderiyoruz. 2 si arasındaki farkı telefonda detaylı bir şekilde web tasarım hizmeti almak isteyen firma yetkilileriyle paylaşıyoruz.

4-) Efeler web tasarım hizmeti alacak müşterimiz web tasarım teklifimizi onayladıktan sonra web tasarım çalışmalarımıza başlıyoruz.

5-) Web tasarım hizmetimizi verdikten sonra telefon ve online olarak teknik destek ile web site yönetim panelimizin (Admin Panel) ve temel seo eğitimi almak isteyen Efeler’deki müşterilerimize ücretsiz eğitim desteği veriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Efeler web tasarım anahtar kelimesi için yapılan seo çalışmamızda önemli unsurlardan bahsetmek istiyoruz. Web site tasarımında tasarım kadar önemli bir unsurda sitenizin ulaşılabilir ve kullanıcı dostu olmasıdır. Hızlı açılan ve %100 mobil uyumlu olan web siteler arama motorları tarafından daha çok takdir edilerek ilk sıralarda yer bulmaktadırlar.

Efeler Web Tasarım yazıldığında Aydın Merkez ilçe Efeler’de web tasarım yaptırmak isteyen firmaların ya da web tasarım bayiliği almak isteyen kişilerin bize ulaşmalarını sağlamak için hazırlanan bu yazımız da site içi arama optimizasyonunun ne kadar önemli olduğunu ve doğru şekilde yapılması gerektiğini göstermektedir. Google’da “ Efeler Web Tasarım “ yazıldığında ilk sayfada çıkıyoruz.

Efeler Web Tasarım Bayilikleri             

Aydın başta olmak üzere merkez ilçe Efeler’de web tasarımı yapan firmalara ve bireylere alt yapı sağlayarak web tasarım ve web yazılım konusunda çözüm ortaklığımız olacaktır.  Web tasarım bayiliklerimiz ile 2018-2019 yılları arasında Efeler’de 500’ün üzerinde web tasarım yapmayı hedefliyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Efeler’de de sınırlı sayıda web tasarım ve yazılım bayilikleri verilecektir. Aynı bölgede çok fazla bayilik vermeyerek, bu işte istekli, bilgili ve pazarlaması iyi olan firmalara web tasarım bayilikleri vermeyi planlıyoruz.  Çünkü web tasarım hizmeti yapan firmalar satış sonrası verdiği hizmetlerle müşterilerinin başarılarını ve dönüşümlerimi ciddi şekilde arttırabilirler.

Bilginin ve sıkı çalışmanın gücüne inananlardanız.

Efeler Web Tasarım verdiğimiz bayilerimize Google Adwords ve broşür desteğimiz olacaktır. Bu alanda bizi diğer web tasarım ve reklam ajansından ayıran özellik olarak destek ve sürekli irtibat halinde olmamız diyebilirim.

Efeler Web Tasarım

Farkımız Farkınızı Bilmemiz…

Web yazılım ve web tasarım alt yapılarımızı kendi bünyemizdeki personellerimizle geliştiriyoruz. Her müşterimiz için ona özel web tasarım çalışması yapıyoruz. Her müşterimizi farklı bir perspektifte inceleyerek en uygun web tasarım ve dijital pazarlama stratejileri uyguluyoruz.

 Efeler’den tüm Türkiye’ye satışına başladığımız hızlı ve kolay yönetilebilir web tasarım ve yazılımımızı dünya pazarına da sunmayı hedefliyoruz.

Adresimiz : İzmir Bulvarı Esko İş-Hanı C:Blok Kat:1 No:7 Aydın Efeler

Telefon : +90(256) 226 17 97

GSM : +90(544) 293 04 16

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı
$("img.lazy").show().lazyload();