Sizi Arayalım

İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım Ajansı

İstanbul firmalarına web tasarım , dijital pazarlama ve sosyal medya hizmetleri veriyoruz. İstanbul web tasarım referanslarımızın içinde siz de yer almak isterseniz, formu doldurun web tasarım ekibimiz sizi arasın.

Web Tasarım Teklfi Al ! Referanslarımız

 

İstanbul’da markalaşmak isteyen ya da markası için web tasarım yaptırmak isteyen müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Çağımızın teknolojilerine ayak uyduran, mobil uyumlu, kullanıcı dostu, hızlı açılan web tasarımlar ile müşterilerimizin rakiplerine göre daha başarılı sonuçlar ve dönüşümler almalarını sağlıyoruz.

İstanbul’da web tasarım , web yazılım hizmeti verdiğimiz firmalardan bazıları, İBS Ulusrararası  İşbirliği ve Yardımlaşma Derneği, Ustalar Mobilya (Mutfak Mobilyacısı), E-Santral Bilişim Hizmetleri.

Mobil Web Tasarım

İstanbul web tasarım projelerimiz de sizde yerinizi almak için Bize Ulaşın. Size Özel çalışmalarımızla ve stratejilerimizle rakiplerinizin önüne geçin. İstanbul’da web tasarım, web yazılım, e-ticaret projelerinizi kendi projemiz gibi sahiplenerek hayata geçiriyoruz.

Siz de web sitenizin ses getirmesini ve bu işlerin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerektiğini düşünüyorsanız sizinle tanışmak isteriz.

Doğru Dijital Pazarlama

Web site tasarımında tasarım kadar önemli bir unsurda sitenizin ulaşılabilir ve kullanıcı dostu olmasıdır. Hızlı açılan ve %100 mobil uyumlu olan web siteler arama motorları tarafından daha çok takdir edilerek ilk sıralarda yer bulmaktadırlar. İstanbul Web Tasarım yazıldığında İstanbul’daki firmaların bize ulaşmalarını sağlamak için hazırlanan bu yazımız da Site içi arama optimizasyonunun ne kadar önemli olduğunu ve doğru şekilde yapılması gerektiğini bize göstermektedir. Google’da “ İstanbul Web tasarım “ yazıldığında ilk sayfada çıkıyoruz.

İstanbul Web Tasarım Aşamalarımız

İstanbul’dan web tasarım yaptırmak için ulaşan müşterimizi ilk önce telefonda çok iyi dinliyoruz ve ihtiyaçlarını belirliyoruz.

İstanbul’daki müşterimize 1 Gün içerisinde ya da aynı gün içerisinde teklifimizi tüm detaylarıyla hazırlayarak mail atıyoruz.

Müşterimiz teklifimizi kabul ettiği takdirde eğer gerekli görürsek müşterimizin işyerine gidiyoruz. Yüz yüze görüşmelerimizi gerçekleştirip çalışmamıza başlıyoruz.

Web tasarım çalışmalarımız bittiğinde müşterimize eğitim vermeyi öneriyoruz. Şehir dışındaki müşterilerimiz kendi ofislerinde eğitim almak isterlerse ücrete tabidir. Telefonda, internet ortamında, ya da kendi ofisimizde verdiğimiz eğitimler ücretsizdir.

Tam Hizmet & Kesintisiz Destek

Kesinlikle web site tasarımını yaptık işimiz bitti diyen firmalardan değiliz. Tam aksine telefondan ve bilgisayardan tam destek vererek müşterilerimizin daha başarılı sonuçlar ve dönüşümler elde etmeleri için onlara yarımcı olmaya devam ediyoruz. İlerleyen aşamalarda İzmir’deki ya da diğer bölgelerde yaptığımız web site tasarımlarını takip ediyoruz. Arama motoru iyileştirmeleri, diğer yapılabilecek iyileştirmeler tespit edilerek müşterimize sunulmaktadır.

İstanbul Web Tasarım Bayilikleri

İstanbul’da web tasarımı yapan firmalara ve bireylere alt yapı sağlayarak web tasarım ve web yazılım konusunda çözüm ortaklığı kurma hedefimiz vardır.  Ve bu yönde yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ve Yazılım Alt yapımız ile Web tasarım bayiliklerimiz sayesinde İstanbul’da 2018-2019 yılları arasında Muğla’da 1000’in üzerinde web tasarım yapmayı hedefliyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul’da da sınırlı sayıda web tasarım ve yazılım bayilikleri verilecektir. Aynı bölgede çok fazla bayilik vermeyerek, bu işte istekli, bilgili ve pazarlaması iyi olan firmalara web tasarım bayilikleri vermeyi planlıyoruz.  Çünkü web tasarım hizmeti yapan firmalar satış sonrası verdiği hizmetlerle müşterilerinin başarılarını ve dönüşümlerimi ciddi şekilde arttırabilirler.

İstanbul Web Tasarım verdiğimiz bayilerimize Google Adwords ve broşür desteğimiz olacaktır. Bu alanda bizi diğer web tasarım ve reklam ajansından ayıran özellik olarak destek ve sürekli irtibat halinde olmamız diyebilirim.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı
$("img.lazy").show().lazyload();