Sizi Arayalım

Söke Web Tasarım

Söke Web Tasarım Ajansı

Söke web tasarım hizmeti vermekteyiz. Söke’de kurumsal web tasarıma ihtiyacı olan firmalara web tasarım & web yazılım hizmeti vermekte olan firmamız şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda özel web tasarım ve web yazılım çözümleri sunmaktadır. Söke'de reklam ve dijital pazarlama hizmeti almak için bize ulaşın

Web Tasarım Teklfi Al ! Referanslarımız

 

Söke Web Tasarım Süreçlerimiz.

6 Adımda Kurumsal Web Site Tasarım

1-) Sizi Diniyoruz: İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra, rakip ve sektör analizinizi online olarak araştırıyoruz. Rakiplerinizin çevrim içi itibarlarınız analiz ediyoruz. Söke’deki ya da Türkiye genelindeki rakiplerinizin hangi anahtar kelimelerde arama motoru sonuç sayfalarında hangi sırada çıktıkları araştırılmaktadır.

2-) Web Tasarım Planlama:  Web site tasarımızın nasıl olması gerektiği konusunda planlama ve eskizlerimizi hazırlıyoruz. Ana sayfa tasarımı nasıl olmalı, ön plana çıkartmamız gerekli unsurlarımız nelerdir? Söke web tasarım hizmeti verdiğimiz firmanın hangi anahtar kelimelerde seo çalışmasına ihtiyaç duyacak? Tüm bunların ışığında nasıl bir web tasarım yapılması firma için sağlıklı olacak bunları araştırıp web tasarım planımızı hazırlıyoruz.

3-) Web tasarım çizim aşamamız: Söke’deki firmamız için hazırlanan web tasarım planı doğrultusunda ana sayfa ve web tasarım teklifinde belirtilen diğer sayfaların çizimini tamamlıyoruz ve müşterimizin onayına sunuyoruz.

4-) Web Tasarım Kodlama: Onaylanan web tasarım daha sonra tüm mobil ve tablet cihazlara da uyumlu olacak şekilde HTML, CSS ve Jquery olarak kodlanmaktadır.

5-) Demo web tasarım sunumu:  Web sitesi demo olarak açılıyor. Tüm ihtiyaç duyulan sayfalar hazırlanarak Söke web tasarım hizmeti verdiğimiz firmaya sunulmaktadır.

6-) Yayınlama ve Optimizasyon: Web tasarımınızın demo versiyonunu onaylamanızdan sonra , arama motoru optimizasyonlarınızı ve web sitenizin hızının artması için gerekli tüm sıkıştırma işlemlerini yaptıktan sonra web sayfanızı yayına alıyoruz.

Not: 6 Aşamalı Söke web tasarım süreçlerimiz sadece özel tasarım tekliflerimiz için geçerlidir.

Söke Web Tasarım Fiyat Teklifi

Web tasarım fiyat teklifi almak için web sitemiz üzerindeki formu doldurmanız yeterlidir. Daha sonraki süreçlerde söke web tasarım teklifimiz için size telefon ile ulaşacağız ve ihtiyaçlarınızı analiz edeceğiz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra 1 iş günü içerisinde söke web tasarım teklifimizi size e-posta yoluyla bildireceğiz.

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı
$("img.lazy").show().lazyload();