Sizi Arayalım

Aydın Web Tasarım / Dijital Pazarlama

// Tercih Yazılım

Aydın Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Günümüzde artan rekabet ortamında işletmelerin online varlığını oluşturmalarını zorunlu kılıyor. Günümüzde  bir çok işletme kendi web sitesine sahip ve bu sayı her geçen gün daha da artmaktadır. Bu da işletmeler için internet ortamında bir rekabeti doğuruyor. Sadece online varlık yeterli kalmamaktadır. 
İşletmenize ait bir web siteniz olabilir ama web siteniz arama motoru sayfa sonuçlarında üst sıralarda yer almıyorsa ve sosyal mecralarda müşterilerinizle etkileşimiz zayıf ise bunları değiştirmek için bir adım atmanızın vakti gelmiş demektir.
İşte bizler Tercih Yazılım olarak Aydın’da işletmelerin çevrimiçi itibarlarını yani online varlıklarını daha ileri taşıyabilmeleri için dijital pazarlama hizmetleri veriyoruz.

 

Web Tasarım Teklfi Al ! Referanslarımız

 

Hizmetlerimiz

1-) Web Yazılım 

Bizler Aydın’da profesyonel web tasarım ve yazılım hizmeti veriyoruz. Web sitesinin yönetilebilirliği önemli bir unsurdur. İşletmelerin online varlıklarını sürdürebilmeleri için web sitelerini güncel tutmaları gerekmektedir. Kolay ve kapsamlı bir yönetim paneli sizi rakiplerinizin bir adım daha önüne geçirecektir. 

2-) Aydın Web Tasarım Ajansı

En az yazılım alt yapısı kadar önemli olan bir unsur ise web sitenizin tasarımı ve kullanıcı kolaylığı sağlamasıdır. Yani web sitenizin etkileyici ve sade bir görünümde olması kilit nokta oluşturmaktadır.
Müşterilerimize özel tasarım çözümleri sunuyoruz.  
Bizim iyi bir web sitesinde aradığımız kriterlerin başında gelen unsurlar;  etkileyici olması, sade , kolay ve anlaşılabilir olması, mobil uyumluluğu , arama motoru optimizasyonu uyumu, hızlı yüklenebilirliği, kolay yönetilebilirliğidir.
Web sitesi işletmelerin intenet ortamındaki itibarını temsil etmektedir. İşletmelerin çevrimiçi itibarını etkileyen en temel unsur web siteleridir.

Çevrimiçi İtibarı Arttıran web Sitelerin Temel Özellikleri

•    Arama motorları arama sonuçları sayfalarında üst sıralarda çıkması. Web sitenizle nekadar övünürseniz övünün arama sonuçlarında üst sıralarda yer almıyorsa kimsenin sizden haberi olmayacaktır.
•    Etkileyeci ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olmaları. Hedef kitlenizin web sitenizden hemen çıkmaması için sitenizin etkileyici ve sade olması gerekecektir. Web sitenizi satış pazarlama elemanınız olarak düşünebilirsiniz. Müşterinizi ikna etmek çok ta kolay olmasa gerek. İyi bir web tasarım algıda müşteriye güven verir ve size iş, para ve yeni müşteriler kazandırır.
•    Mobil uyumluluk : Mobil uyumlu web siteler bir işletme için olmazsa olmaz bir hale gelmiştir. Artan mobil internet kullanımı ille müşterilerie mobil siteniz ile kaliteli bir internet deneyimi yaşatın.

 

3-) Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web Siteniz Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıksın

Amaç sitenizden Müşteri / İş /  Para Kazanmak

Yoğun rekabetin yaşandığı , kıran kırana mücadelelerin yaşandığı iş hayatında, tabiri caizse ekmeğinizi taştan çıkartmanız gerekiyor.
Peki web sitenizin üzerine düşen nedir?
“Artık sadece bir web siteye ihtiyacız yok.  İşini internetten çıkartan bir web siteye ihtiyacınız var.”
Yazının Devamını Oku >>

4-) Google Adwords Reklamları

Hedef kitlenize hızlı ve uygun bütçe ile ulaşmanızı sağlıyoruz. 

5-) Facebook Reklamları ve Facebook Yönetimi

Satışlarınızı arttırın ve müşterilerinizi marka takipçilerine dönüştürün.

Aydın Web Tasarım Referanslarımız

Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı
$("img.lazy").show().lazyload();