Sizi Arayalım

İzmir Web Tasarım

İzmir Web Tasarım Ajansı

Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş 3. Şehirlerinden biri olan İzmir’de kurumsal web site tasarımına olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. İzmir’de gelişen iş olanakları, sürekli artan üretim ve artan rekabet koşulları, firmaları daha büyük bir rekabete sürüklemektedir. Bu süreçlerde İzmir’deki firmaların daha başarılı sonuçlar ve etkili dönüşümler alabilmeleri için iyi bir web tasarım ajansı ile çalışmaları gerekmektedir.

Web Tasarım Teklfi Al ! Referanslarımız

 

Ege’nin İncisi İzmir

İzmir’de firmalar daha uzun süreler hizmet verebilmek için kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmaktadırlar. Web site tasarımları, kurumsal kimlikleri bu kurumsallaşma yolunda şirketler için büyük önem taşımaktadır. Ege’nin en gelişmiş, modern şehri olan İzmir’de firmalar da marka bilinirliklerini ve satışlarını arttırmak için profesyonel web tasarım ve dijital pazarlama hizmetlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Doğru Dijital Pazarlama

Web site tasarımında tasarım kadar önemli bir unsurda sitenizin ulaşılabilir ve kullanıcı dostu olmasıdır. Hızlı açılan ve %100 mobil uyumlu olan web siteler arama motorları tarafından daha çok takdir edilerek ilk sıralarda yer bulmaktadırlar. İzmir Web Tasarım yazıldığında izmir’deki firmaların bize ulaşmalarını sağlamak için hazırlanan bu yazımız da Site içi arama optimizasyonunun ne kadar önemli olduğunu ve doğru şekilde yapılması gerektiğini bize göstermektedir. Google’da “ İzmir Web tasarım “ yazıldığında ilk sayfada çıkıyoruz.

İzmir Web Tasarım Aşamalarımız

Mobil Web Tasarım

İzmir’den bize web tasarım yaptırmak için ulaşan müşterimizi ilk önce telefonda çok iyi dinliyoruz ve ihtiyaçlarını belirliyoruz.

İzmir’deki müşterimize 1 Gün içerisinde ya da aynı gün içerisinde teklifimizi tüm detaylarıyla hazırlayarak mail atıyoruz.

Müşterimiz teklifimizi kabul ettiği takdirde eğer gerekli görürsek Müşterimizin işyerine gidiyoruz. Yüz yüze görüşmelerimizi gerçekleştirip çalışmamıza başlıyoruz.

Web tasarım çalışmalarımız bittiğinde müşterimize eğitim vermeyi öneriyoruz. Şehir dışındaki müşterilerimiz kendi ofislerinde eğitim almak isterlerse ücrete tabidir. Telefonda, internet ortamında, ya da kendi ofisimizde verdiğimiz eğitimler ücretsizdir.

Tam Hizmet & Kesintisiz Destek

Kesinlikle web site tasarımını yaptık işimiz bitti diyen firmalardan değiliz. Tam aksine telefondan ve bilgisayardan tam destek vererek müşterilerimizin daha başarılı sonuçlar ve dönüşümler elde etmeleri için onlara yarımcı olmaya devam ediyoruz. İlerleyen aşamalarda İzmir’deki ya da diğer bölgelerde yaptığımız web site tasarımlarını takip ediyoruz. Arama motoru iyileştirmeleri, diğer yapılabilecek iyileştirmeler tespit edilerek müşterimize sunulmaktadır.

Web Tasarım Hizmeti İçin Bize Ulaşın

İzmir’de Web Tasarım hizmeti almak için bize ulaşınız. Tercih Yazılım olarak Aydın’da 2011 Yılında web tasarım ve web yazılım faaliyetlerine başlayıp günümüzün teknolojisine ve platformlarına adapte olan hizmet ve ürünlerimizle sizlere topyekün bir dijital reklam ajansı olarak hizmet vermekteyiz.

İzmir Web Tasarım Bayilikleri

İzmir'de web tasarımı yapan firmalara ve bireylere alt yapı sağlayarak web tasarım ve web yazılım konusunda çözüm ortaklığımız olacaktır.  Web tasarım bayiliklerimiz ile 2018-2019 yılları arasında İzmir’de 500’ün üzerinde web tasarım yapmayı hedefliyoruz. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İmir'de  sınırlı sayıda web tasarım ve yazılım bayilikleri verilecektir. Aynı bölgede çok fazla bayilik vermeyerek, bu işte istekli, bilgili ve pazarlaması iyi olan firmalara web tasarım bayilikleri vermeyi planlıyoruz.  Çünkü web tasarım hizmeti yapan firmalar satış sonrası verdiği hizmetlerle müşterilerinin başarılarını ve dönüşümlerimi ciddi şekilde arttırabilirler.

Bilginin ve sıkı çalışmanın gücüne inananlardanız.

İzmir Web Tasarım verdiğimiz bayilerimize Google Adwords ve broşür desteğimiz olacaktır. Bu alanda bizi diğer web tasarım ve reklam ajansından ayıran özellik olarak destek ve sürekli irtibat halinde olmamız diyebilirim.

Web Tasarım Teklifi Alın

Web tasarım ekibimizle tanışmak ve sizin için yapabileceklerimizi görmek için formu Doldurunuz

Kuşadası Web Tasarım
Sepetim

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı
$("img.lazy").show().lazyload();